Domaniç’te duraklar artık ısıtma sistemli

Domaniç Belediyesi tarafından iki noktaya yerleştirilen ısıtma sistemli duraklar, vatandaşların özellikle kış aylarında toplu taşıma araçlarını beklerken soğuktan korunmasını sağlayacak.

Domaniç Belediyesi’nin şehir merkezinde yaşayanların hizmetine sunduğu duraklar, soğuğun etkisini göstermeye başladığı kış aylarında, Sabah ve gece saatlerinde özellikle işçi servislerini bekleyen vatandaşların imdadına yetişecek. Durakların biri Halk Eğitim Merkezi önüne diğeri ise Orman İşletme Müdürlüğü önünde hizmet verecek.

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “Özellikle kış aylarında sabah saatlerinde ve gece saatlerinde işçi servislerini bekleyen vatandaşlarımızı düşünerek iki farklı noktaya ısıtma sistemli duraklarımızı yerleştirdik. Hava sıcaklığının belirli bir seviyenin altına düşmesiyle birlikte ısıtma sistemi devreye girecek. Vatandaşlarımız ısıtma sistemli durakların rahatlığını yaşayacak. İsteyen vatandaşlarımız durakta bulunan priz sayesinde telefonlarını da şarj edebilecek. Isıtma sistemli duraklarımız, Halk Eğitim Merkezi önünde diğeri ise Orman İşletme Müdürlüğü önünde hizmet verecek. Özellikle işçi kardeşlerimize ve öğrencilerimize tüm Domaniç halkımıza hayırlı olsun inşallah” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir