ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Domaniç Belediye ekiplerinin çalışmaları aralıksız ve yoğun olarak devam ediyor. Belediye Başkanımız Sahvet Ertürk çalışmaları yerinde inceledi.


Yaz sezonu sebebiyle ilçe merkezinde çalışmalarda yoğunluk verildi. Belediye ekipleri çalışmalarını aralıksız devam ediyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sahvet Ertürk, “Yaz sezonu ile çalışmalarımıza hız verdik. Tabi bazı aksaklıklarda doğal olarak oluyor. Özellikle yol yapımı çalışmalarımızda yağışlar nedeniyle hem çalışanları etkiliyor hem de zeminde meydana gelen sıkıntılar oluyor. Sosyal tesisimizin çalışmaları devam ediyor. Ekiplerimiz ileride sorun yaşamamak adına çalışmalarını titizlikle yürütüyor.
Vatandaşlarımızdan rica ediyoruz.
Önümüzdeki hafta yollarda ve kaldırımlarda meydana gelen otları temizlemeye başlayacağız. Bilindiği üzere geçtiğimiz ay tüm cadde ve sokaklarda yola ve kaldırımlarda ilaçlama yapıldı. Bu ilaçlama sonucu otların temizlenmesi için köklerinin kurumasını bekledik. Vatandaşlarımızdan da bir ricam olacak; evinin bahçesinde otları kaldırımlara ve yollara atmayalım. Kötü görüntüler oluşturuyor. Ayrıca başka bir ricamız bizlere yardımcı olsunlar herkes evinin önünü, evinin önündeki yolu ve kaldırımları temizlerlerse seviniriz. Mezarlıklarımız da ki otlarda ekiplerimiz tarafından bayram öncesi temizlenecektir. Daha temiz bir Domaniç için hep birlikte seferber olalım. Tüm vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ederiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir