Çocuklarımız bugün doyasıya eğlendi

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkıları ile Domaniç Belediyesi çocuklar için ücretsiz gerçekleştirdiği çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendi.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremler sebebiyle 31 Mart’a planlanan ‘Geleneksel Ramazan Çocuk Oyunları, Kukla ve Karagöz Şenliği’ 21 Mayıs 2023 Pazar günü saat 11:00’de Hisar İlköğretim Okulu Konferans salonunda yapıldı. Salonu hınca hınç dolduran çocuklar gösterilerle doyasıya eğlendi. Programın sonunda Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, çocuklara Türk bayrağı, balon ve boyama kitabı hediye etti.

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleri ile Belediyemiz tarafından düzenlenen çocuk şenliğimizi ailelerimizin de katılımı ile gerçekleştirdik. Şenliğimizi, Deprem felaketi sonrası ertelenmiştik. Hisar İlköğretim Okulu Konferans salonunda yapılan şenliğimize katılan Telif Hakları Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sanem Arıkan’a, Gösteri ekibimize, şenliğe katılan ailelerimize ve çok kıymetli çocuklarımıza çok teşekkür ederiz”

Şenliğin sonunda, Başkan Ertürk, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sanem Arıkan’a ve Gösteri ekibimize hediye takdimi ile program sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir